Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22 December 2009, 02:48   #2 (permalink)
sly
Site Yöneticisi

sly

Durum: Balanced
AYSEN´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba ,

Ilkonce yanlis yere yazdi isem ozur dilerim.

Forumunuzda yeniyim ): gezerken hatta bazi arkadaslarin verdigi linkleri
izledigimde bu spora ilgim daha da artti , onlara da cok tesekkur ederim.

Uzun zamandir merakli oldugum ve arkadaslarimdan duydugum uzere kayagin bir cesidi olan snowboard 'a merak saldim . Yine bir arkadasim herseyden once internette gezinerek bu guzel spor olayinda bilgilenmemi ve tecrubeli arkadaslar ile konusarak kendimi en azindan teoride gelismemi soyledi. Pratigim yok , ogrenmek istiyorum ve forumda dolasir iken bazi arkadaslarin bilgisi beni gercekten sasirtti.

Merak ettigim konular sunlar
- Snowboarda baslamak icin gec mi kaldim acaba ( 23 yasindayim )
- istanbulda oturdugumdan ( dikilitas ) acaba istanbula yakin snowboard merkezlerine cok mu uzagim esasen
( soru komik kusura bakmayin )
- bu is icin ne kadar para ve vakit ayirmam gerekiyor sizce

bilgili arkadaslardan ricam beni yonlendirmeleri.

cok tesekkurler , iyi geceler ( uyku tutmadi da )

Aysen
BU konuda cook daha bılgılı arkadaslar bırazdan sorularınıza cook daha detaylı cewaplar wereceklerdır.oncelıkle hosgeldınız.
Snowboarda baslamak ıcın kesınlıklegec kalmıs deılsınız zira bunun bı yası oldugunu dusunmuorum.
ıkıncısı Forum Yonetıcısı ve uyesı arkadasların counlugu ıstanbulda zaten.We genel olarak hafta aşırı kaymaya gidiyorlar.we buyuk bı keyıfle yenı baslayan herkese oldugu gıbı sızede yardımcı olacaklardır.
Aslında bana soracak olursanız hıjyen acısından oncelıkle gıyım konusunda kendınıze bı takım almanız cok saglıklı olacaktır.Ama tabı kı bunları we snowboardu kıralama yoluna gıdebılırsınız.Kı zaman ıcerısınde kı surus tarzından alıdıgınız keyıfle orantılı olarak uygun stildeki board alımına yonelebılırsınız.

EDİT : Mont we Snowboard pantolonlarını her butceye uygun ;Turkıyeden weya ımkanınız warsa yurtdısından temın edebılırsınız

Konu sly tarafından (22 December 2009 Saat 02:49 ) değiştirilmiştir..
sly isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla