Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 December 2009, 12:03   #20 (permalink)
Inanc Gulfidan

Inanc Gulfidan

Arkadaşlar herkese Adana'dan selamlar
Gayet rahat bi askerlik yapıyorum, orduevinde düğün, yemek ve yılbaşı eğlencesi gibi organizasyonlarla ilgileniyorum. Bir bakıma işimi yapmaya devam ediyorum burada. Bir yandan da her sene olduğu gibi WinterFest organizasyonuna Tolga ile birlikte katkıda bulunuyoruz.

Ücretleri incelerseniz geçen seneden çok daha ucuz olduğunu göreceksiniz. Sponsorumuz gnçtrkcll %25 indirim sağladığı için bu ücretlerle çıktık. Bu yüzden %5'ten fazla bir indirim yapma imkanımız ne yazık ki yok. Bu indirimi de sadece skiciyiz.biz üyelerine yapıyoruz ve beni tanıyan arkadaşlarımız bilir, geldiğinizde bu indirimin bile bir önemi olmadığını göreceksiniz. Sizler için orada bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz ve özellikle kalabalık gelirseniz tahmininizden çok daha hesaplı bir tatil geçireceksiniz.
Sizleri ağırlamaktan büyük bir keyif duyacağız ve şimdiden söz veriyorum imkansız gözüken taleplerinizi bile yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız.

Bizi her zaman rahatsız edebilirsiniz. Tolga:05326546293 İnanç:05324730606. Beni aramak yerine mesaj atarsanız en kısa zamanda geri dönüş yaparım malum askerim

Herkese sevgiler...

P. Çvş. İnanç Gülfidan

dimi - gençliğin pazarlama ajansı
www.dimi.com.tr

Konu Inanc Gulfidan tarafından (17 December 2009 Saat 12:08 ) değiştirilmiştir..
Inanc Gulfidan isimli Üye şimdilik offline konumundadır