Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25 October 2022, 18:05   #4 (permalink)
indower

ben uludağda bir çok otelde kalan biri olarak yorum yapabilirim. Ailemde 5 yaşında oğlumda gittim tekde gidip kalmışlığım oldu. ailecek gidilecekse kesinlikle 2. bölge otellerine gidilmeli. ağaoğlu - kaya - karinna otellerinin üçünde de kaldım. ağaoğlu'nun kayak odası ve kayak muhafaza alanı çok iyi. kayada kayak dolap kiralama zaten yok, kayak odasıda çok küçük. karinna bu ikisinin ortası. ama dolap kiralama karinnada ücretli iken, ağaoğlunda ücretiz. gerçi siz ders alacaklar dediniz yani kayakları otelden kiralayacaksınız o yüzden bu kısım çokda önemli değil. otel konforu açısından en iyisi kaya. ağaoğlu çok yıpranmış durumda. karinna yine iksinin ortası. gel gelelim pistlere çıkma durumunu ele alırsak bu sefer en iyisi karinna. kayadan çıkarken ya karinanın oraya gidiyorsun. ama bunlardan bağımsız yine ikinci bölgede monte baia var. ve nerdeyse oranın telesiyeji kendine özel. kalabalık değil. ben o otelde hiç kalmadım ama puanları yüksek bir otel. bu sene orda kalmayı planlıyorum. birinci bölgede bi kere kalmak gibi bir hata yaptım bir dahada yapmam. çok kalabalık. ama bütçe kısıtlıysa birinci bölgedeki oteller daha uygun.
indower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla