Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12 January 2021, 17:10   #5 (permalink)
Ozziie

steeps_lover´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
tesekkurler proedit
anladığım kadarıyla kapılardaki otopark alanları liftlere yakın ve rahatca yurunuyor

aracın uzerinde portpagaj olacak kayakları orada tutmayı dusunuyorum gece. otelin de kapalı otoparkı vardır heralde (otelden cvp bekliyorum) guvenli bi sekilde bırakabilirim

olmadı şimdi farkettim 15 tl ye dolap kiralanıyor gunluk o da bşr opsiyon

kontur konusuna gelirsek 200 evet fazla gelecek gibi ama 100+50 (200 den 1 kademe az olan opsiyon) alırsam bile 200 luk biletten zaten daha pahalıya geliyor. o yuzden 200 luk en mantıklısı sanırım. 40-50 tanesi bile kullanılmasa daha iyi bir opsiyon (cocuk bilet opsiyonları da dahil) yok.
Radison Blu harika bir hotel ve her konuda sizlere ellerinde geldiği kadar yardımcı olacaklardır. Hamam, sauna ve fitness'ı da güzel. Kahvaltıları başarılı, isterseniz istediğiniz şekilde size omlet yapıyorlar ek ücret istemeden. Müşteri şikayet veya isteklerine karşı üst makamlar çok hassaslar (bilhassa Kayseri Radisson). Otelin kapalı otoparkı var mıydı hatırlamıyorum. Yoktu sanki. Orası biraz merkezi bir yer hatta otel otoparkıyla diğer otopark biraz iç içe geçmiş halde, arabaları biz açığa koymuştuk. Mart sonu Erciyes için de biraz geç olabilir, kar orda da batı gibi çok nazlı. Neyse ki kar makineleri bayağı fazla. Erciyes Uludağ'ın bayağı üstünde bir yer her konuda. Sadece son zamanlarda gaza gelip fiyatları arttırdılar. Benim tavsiyem tek bi yerde takılı kalmayın. Mesela Develi'den başlayın taa Hacılar'a kadar gidip gelin. Zaten bir gün bitmiş olacak. Çocuğunuz başlangıç seviyesiyse başta Develi'de takılmanız uygun olacaktır. Hem pistlerin kolaylığı hemde ortamın sakinliği sebebiyle. Tekir'in ana pisti genişliğinden dolayı zevklidir ama bilen bilmeyen herkes orada o yüzden ben sadece güne başlarken ve bitirirken oradan geçiyorum kısacası Tekir'den uzak durun. Hacılar'ın pisti nefes kesicidir. Ve dönüş yolu yani Hisarcık'a gelirkenki mavi pistte oldukça manzaralı ve keyifli. Ufaklık çok sevecektir. Hisarcık - Hacılar bağlantı telesiyeji takribi bi 25-30 dk sürüyordur herhalde. O yüzden yeme içme gibi şeylerinizi oraya bırakabilirsiniz. Mesela Hisarcık'tan tost alıp, montun cebine soteleyip telesiyejde gömebilirsiniz. Ben bütün yeme içme- dinlenme zamanlarımı telesiyejde aradan çıkardığım için herkese de onu tavsiye ediyorum Zamanın yarısı oralarda ölüyor zaten. Erciyes'te üst kısımlarda da çok fazla bağlantı yeri yani telesiyeji var, o yüzden aslında ne sıklıkla bineceğiniz biraz da size kalmış. Tavsiyem her zaman bir sonraki rotanızı (yine telesiyejde zaman öldürürken) kafanızda çizmeniz.

Son olarak Radisson Blu'da yer bulamazsanız vs. ikinci iyi alternatif Ommer otel.

İyi eğlenceler..
Ozziie isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla