Tekil Mesaj gösterimi
Alt 7 December 2016, 23:01   #15 (permalink)
radikaltur

radikaltur

Durum: Alienated
occupypolice´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
1 otobüs daha kaldırabilirdiniz ben 1 hafta önceden aradım yer kalmadığını söylediniz. Bu 1 hafta içinde eminim onlarca kişi daha aramıştır. Size o zaman da aynı şeyi söyledim olmaz dediniz.
Genelde 1 hafta öncesinde her zaman yer bulursunuz.Bu kampanyayı yapmamızın amacı çok satmak değil.Belli bir sayıda kesiyoruz zaten.46 kişilik otobüsün hepsini kampanya alanlardan doldururulursa maliyeti bile karşılanmaz.kampanya için ayırmıs olduğumuz günlük sayımız 20 kişidir.satın alma şartların da günlük 20 kişi kontenjan ayrılmıstır diye yazıyor.20 kişi oldu otobüste hala yer varsa almaya devam ediyoruz.30-35 kişi olduğu günlerde çok olmuştur.lafın özü bu bir fırsat ve iyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum.iyi fiyat olduğu için sizde alıyorsunuz.almadan önce kuralları acıkca yazıyor.kampanyalı uçak bileti aldığınızda ve gidemediğinizde paranızı geri alabiliyormusunuz yada 2. uçağı kaldırın diyebiliyormusunuz ? Bizim kampanyamızda aynı mantıkla yapılmakta.Sadece yapılması gereken son haftaya bırakmamaya çalişmak ve kullanabileceğin kadar satın almak..
radikaltur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla