Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20 August 2015, 13:05   #14 (permalink)
Oner Govsa

Oner Govsa

Nerden: izmir karsıyaka dogumlu ve halen de burada yasıyorum
Selam Stryyk; seni hepimiz de artık baya özledik bence, tahminlerini her zaman keyifle takip eder ve okurum bilirsin. Yazdıklarına aynen katılıyorum, Kartepe çok ilginç bir mikro klima bölgesi sanki ve orası için yazdıkların da olabilir, fakat bu sezon; genelde ve özellikle de gündüz yağışları sırasında alçakta kalan kayak bölgeleri yağmurla karışık kar'ı veya yağmuru da biraz daha fazla alabilirler sanki. Neyse bizler tahmin sezonumuzu da çok erken açmış olduk böylece ve bu kadar uzun vadeli tahmin adına şuan söylenebilecekler de sadece bu kadar bana göre. Ama şimdi ve bundan sonra artık benim gözüm ve tüm dikkatlerim de, ülkemizin gece sıcaklıklarıyla da birlikte, Alp'lerdeki genel durum üzerinde olmaya devam edecek, tabi uzunca bir süre için.

Ayrıca ve bu arada benim küçük kızım ve biri en büyük 2 erkek torunum Kartepe çıkışı veya giriş yolunda Maşukiye'de ev satın aldılar ve muhtemelen de bu sezon Kartepe'de kayak yapmayı planlıyorlar, 37 yaşındaki bu kızım 30 yıllık iyi bir kayakçıdır (ama benimle birlikte kendisi de en son 6 yıl önce Avusturya ve İtalya'da kayak yapabilmişti maalesef) ve artık bu erkek 2 torunumu da, yine orada kayağa başlatmayı planlıyorlar, inşallah ve hayırlısıyla da diyorum, belki orada denk gelebilir ve rastlaşabilirsiniz de.

Saygılarım, sevgilerim ve en içten selamlarımla da.
Oner Govsa

Konu Oner Govsa tarafından (20 August 2015 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir..
Oner Govsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla