Konu: Köşe Yazısı / Rakamlar
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31 December 2014, 13:54   #16 (permalink)
Oner Govsa

Oner Govsa

Nerden: izmir karsıyaka dogumlu ve halen de burada yasıyorum
Selam Şevket'çim; sana şimdiden iyi yıllar diliyorum, her neyse şimdi yazacağım bir konuyu ilginç bir başlıkla yayınlamanı senden rica edebilirim, tabi şayet sen de ilginç ve uygun da bulursan, Konu şu, aslında hep merak etmişimdir dünya zenginleri acaba Nice'i, Monaco'yu ve San Remo'yu falan neden bu derece tercih ederler ve oralara da bir tomar para gömerler ve 12 ay boyunca da hep, hatta sırf orada yaşamaya çalışırlar diye ? Oraları muhteşemdir ve bu doğrudur, mükemmel bir yapı stoku var, parklar, yollar meydanlar, mağazalar falan muhteşem ve tam bir medeniyet var, ayrıca muhteşem Akdeniz sahilleri, deniz, güneş ve kum, ama bir de ortalama 80 km'lik bir yakınlıkla da gayet ciddi bir kayak merkezleri bile var ve oraya kışın da dağ ve kayak olarak hep gidip gelmekteler, arada oradaki bu dağlarda da kalmaktalar, velhasıl bu bölgede 12 ay boyunca her şey de var, herhalde o sebeple zenginler de özellikle oraları tercih etmekteler. Belki oralardaki bu tür imkanları pek bilmeyenler arkadaşlar için, ben hemen altta bir link de ekledim, ilgilenen arkadaşların bakması dileğiyle.

http://tr.snow-forecast.com/resorts/Isola-2000

Saygılarım, sevgilerim ve en içten iyi yıl dileklerimle.
Oner Govsa
Oner Govsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla