Tekil Mesaj gösterimi
Alt 9 December 2014, 10:34   #5 (permalink)
ozi_mozi

ozi_mozi

Durum: Twisted
Frd_s2k´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kopaonik çok güzel bir kayak merkezi yaklaşık 7 gün kaldım.Fakat Belgrad da daha önce bulunmadıysanız 2 gecenizide burda geçirmenizi isterim.

Kopaonik de Putnik otelde kaldık pistlere 400 Mt uzaklıktaydı servis kullandık çoğu otelin servisi mevcut zaten booking falan kullanmıyorsanız pistin dibinde çok güzel apartlar vardı fiyatlarıda makuldu gidince konuşabilirsiniz elbet yer bulunuyor.Pist bitiminde 1-2 otel var ordaki fiyatlar baya bir abartıydı biz tercih etmedik.Pistler temiz ve güvenliydi kayak okuları derse çıkmadığı sürece kalabalıkta olmuyor.Yaklaşık 20 pist vardı hatırladığım kadarıyla ben 2013 aralığın 24 ünde gittim 6 pist açıktı ayrıca tüm mekanikler yeniydi.Belgrad otobüs terminalinden otobüs direk olarak kopanik kayak merkezine gidiyor.Express hat durmadan ( çiş molası olmadan ) 5 saat sonra kopaonikte oluyor.Dönerken ben express hat alamadığım için 8 saat sürdü express olmasına dikkat edin.Ayrıca otobüs durmadığı için yiyecek vs yanınıza almayı tercih edin yollar biraz virajlı son dakikalarda sıkıcı olmaya başlıyor.Belgrad dönüş otobüsü kayak merkezinin otoparkından kalkıyor.Bavullara boardlara extra bagaj parası alıyorlar.Kopanikte skipass olayında çok karaborsa var hiç gidipte direk para ödeyip skipass almadım yolda bekliyorsun onlar gelip seni buluyorlar.%50 daha uygun oluyor fiyat.Kayak merkezinin girişinde Keops ve Pistin sonundaki The Camelot restaurantları kesinlikle öneririm.Fiyatlar uludağ vs göre çok makuldu uzakta bir otelde konaklasanız bile servis olmadığını varsayıyorum taksilerin standart tarifeleri var sizi zorlamaz.Merak ettiğiniz başka bir konu varsa Pm atabilirsiniz.

Pek açıklayıcı olmaz belki ama
http://www.youtube.com/watch?v=Vk0wFnfqRpo

baya açıklayıcı oldu eyv. ben de mart sonu gitmeyi planlıyorum nasıl olur dersiniz. biletler alındı.
ozi_mozi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla