Tekil Mesaj gösterimi
Alt 1 December 2014, 23:44   #50 (permalink)
Oner Govsa

Oner Govsa

Nerden: izmir karsıyaka dogumlu ve halen de burada yasıyorum
cihanc´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
aynen öner abi 3-4 kişi mail gönderdik.şahsen ben skiciyiz.biz üyelerinden çok destek bekledim, kaç bin üyeyiz burda bi el birliği yapsak standlar açsak imzalar toplasak mail bomardımanı yapsak ciddiyetimizi gösterebilirdik..böyle bir başlıkmı açsak ne yapsak dikkatleri çekmek için.
Selam Cihanc; sorumluluk anlayışına ve bir İzmir sevdalısı olarak da ilgine zaten çok teşekkürler ama, hani bilemiyorum ? Burada böyle bir bölüm veya başlık açsak, belki de katılımsızlık ilk başta bizleri demoralize edecek, yani ben böylesinden açıkçası çok tedirginim ve maalesef hiç de umutlu değilim. Velhasıl; yanılmayı çok aşırı arzulamakla da birlikte ve maalesef benim anladığım şu, İzmir'li genelde birileri gelsin yapsın ve biz de kılımızı bile hiç kıpırdatmayalım, sonra da o yapılan yere gidip ve sadece keyfini çatalım havasındalar sanki, dahası da; İzmir'liler, yapılacak her yeni şeylere de, bu konuda şayet kendisine bir iş düşecekse, hemen muhalefet etmenin de peşinde üstelik. Aslen İzmir doğumlu biri olarak benim anladığım veya kavradığım genel İzmir'li profili de bu maalesef ve ayrıca başta da belirttiğim gibi, bunda yanılsam inan bayram yaparım. Yani bilemiyorum ? Buraya ve bu konuyla ilgili yeni bir bölüm yada başlık açsak, belki de en başta ve en büyük hayal kırıklığını bizler yaşayabiliriz. Neyse; İzmir'liler çok sağ olsunlar yine de. Ama İzmir Bozdağ da; desteksiz yada bu kadarıyla da bir türlü olamıyor işte, gerçek de zaten hep ortada ve bizim değerlerimizi başka ilden gelip savunacaklar da herhalde pek olmaz bence, zaten o esas görev de aslında ve en başta biz İzmir'lilere ait zaten, ama bu güne kadar da hep yetersizdik maalesef ve bu sonuç da bundan zaten.

Saygılarım, sevgilerim ve en içten teşekkürlerimle de.
Oner Govsa
Oner Govsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla