Tekil Mesaj gösterimi
Alt 7 November 2014, 18:57   #16 (permalink)
Oner Govsa

Oner Govsa

Nerden: izmir karsıyaka dogumlu ve halen de burada yasıyorum
bibirez´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende gönderdim bugün bir mail Öner abi... Hadi hayırlısı.Bombalamaya devam.....
Değerli arkadaşlar; Bu günkü Milliyet gazetesi Ege ekinde, Sn Erdal İzgi'nin, "Bozdağ'a kıymayın" başlıklı köşe yazısını acaba gördünüz mü ? Erdal bey çok güzel yazmış, ama bu konuda yalnız kalacağımdan da baya kuşkuluyum diyor, Neyse ben bu yazıyı google marifetiyle ve o ilgili gazete ekininden tespit etmeye çabaladım, ama bunu orada asla bulamadım, şayet bulabilseydim, zaten o yazıyı olduğu gibi dijital olarak kopyalayıp, hemen buraya yapıştıracak ve arkadaşlara da sunacaktım, ama bunu herhalde ben başaramadım, lütfen sizler gençsiniz ve daha çok teknik bilgiye de sahipsiniz bu yazıyı bulup buraya da yapıştırıverin size zahmet, belki bu yazı pek çok arkadaşımızı ateşleyebilir ve bir ayrı fayda bile de sağlayabilir.

Not: Ayrıca Bozdağ için İzmir Büyük şehir Belediyesinden gelecek haberlerin artık ve bence hiçbir hükmü de maalesef olamayacak ve de zaten yok. Zira artık asıl sahip, zaten en eski temel sahip de olan Orman ve su işleri bakanlığı, geri devir de zaten ona yapıldı, hatta belediye Bozdağ için bu bakanlığa bir dava bile açmamıştır ve muhtemelen asla açmayacak bile de. Yani artık İzmir Bozdağ kayak merkezinin tek esas sahibi ve bizim de bu konudaki tek asıl muhatabımız Orman ve su işleri Bakanlığı ve bunun da ilgili ve en yetkili birimleri sadece.

Saygılarım, sevgilerim ve en iyi dileklerimle.
Oner Govsa

Konu Oner Govsa tarafından (7 November 2014 Saat 19:09 ) değiştirilmiştir..
Oner Govsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla