Tekil Mesaj gösterimi
Alt 1 November 2014, 00:11   #6 (permalink)
demohayat

demohayat

Durum: Balanced
Bu ürünü yaklaşık 2-3 yıldır takip ediyorum. İlk gördüğümde " Oha lan ne kadar ucuz " diyip almaya niyetlendim. O sırada bir arkadaşımdan mıknatıslı olanından çöktüm ve kaldı öyle.

Daha sonra aracımı ihtiyaçtan dolayı satmak zorunda kaldım. İhtiyacım olan cam tavanlı araca kavuşunca mıknatıslı taşıyıcı elimde kaldı. Araştırma yaparken bu ürünü yine gördüm. Aynı şekilde "Oha lan ne kadar ucuz" repliğini tekrarladıktan birkaç hafta sonra Erciyes'te tesadüfen tanıştığım bir vatandaşa mıknatıslı taşıyıcıları birkaç skipass karşılığı sattım. Ürünleri kargoladıktan hemen sonra " Oha lan ne kadar ucuz " repliğini tekrarladığım bu ürünü tam sahibinden.com'dan alıyordum ki, " Lan 100 TL kar edecez diye 1.000 TL'den olmayayım " dış sesi sayesinde almadım.

Cam tavanlı aracımı bu yaz sattım. Metal tavanlı yeni aracıma kayak taşıyıcısı alsam mı diye düşünürken bu konu denk geldi. " Oha lan ne kadar ucuz " repliğini 3. kere tekrarladım

Ve sizlere soruyorum. Bu ürünü kullanıpta, takımlarını sağ sağlim taşıyan eden var mı ?

Sabri Berkcan ERÖZCAN / Ankara
Çankaya University Formula-G CARTEMT Solar Car Team
Elan RaceSX
2012 Yeni I30 Style Dizel Otomatik & 2010 Hyundai i20 1.4 CVVT Style
i30club.com
Elan RaceSX
demohayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla