Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26 October 2014, 17:33   #3 (permalink)
Oner Govsa

Oner Govsa

Nerden: izmir karsıyaka dogumlu ve halen de burada yasıyorum
cihanc´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
biz tesisi aradık cevap veren yok cep telefonuydu.termal otel aynı işletmeciydi sitelerinden bozdağ bölümünü kaldırmışlar ayrıca bozdagın kendi siteside kapanmış,facebooktanda ilgilenen yok.büyük ihtimal işletmeyi bırakmışlar.sahiplenen de yok sanırım çürümeye bırakıldı.hiç bir açıklama yapanda yok
Selamlar Dr_snow ve Cihanc; öncelikle sizler Bozdağ deyince, ben İzmir Bozdağ'ı anladım ve umarım doğru anlamışımdır, o sebeple de açıklamayı İzmir Bozdağ'a yönelik olarak yapmaktayım, neyse durum şöyle ki ;

Sağ olsun ve güya İzmir'in değerlerini korumakla mükellef ve İzmirliye de kesin kazandırmak konusunda zaten asli olarak görevli de olan bu anlı şanlı yeni yetme genç İzmir Valimiz; Bozdağ kayak merkezimizi torba belediye yasasına da tamamen aykırı olarak, İzmir büyük Şehir belediyesine değil de, Orman Bakanlığına devretti biliyorsunuz. Benim aldığım duyuma göre, Orman bakanlığı bu devir olayından sonra Bozdağ kayak merkezine sadece bir bekçi dikmiş ve yalnızca da öylece durmakta ve halen de hiçbir işlem yapmamaktaymış, belki bu şimdiki yeni sezondan sonra, orayı özelleştirmek amacıyla bir yatırımcı ve işletmeciyle de buluşturmaya kalkışır, şayet böyle olumlu bir işlem yapılırsa, bari gerçekten Bozdağ'ın değerini bilen iyi bir firmaya da gitse bu bizim Bozdağ, yada Orman Bakanlığı hiç bir işlem yapmadan; artık Bozdağ'ı ve tamamen de öldürebilir belki. Zaten hem İzmir Vilayeti ve hem Özel idaresi de, maalesef ve tıpkı belli bazı başka rakipler gibi, oldum olası Bozdağ'ı zaten ve asla da istemiyordu, o sebeple de Bozdağ kayak merkezi projesi asla tam olarak realize edilmedi ve kasıtla da hep eksik bırakılmıştı, açıkçası Bozdağ'ı tamamen yok edip öldürebilmek için, Bozdağ düşmanlarının eline ve bu günkü gibi asla böylesine altın bir fırsat da geçmemiş ve düşmemişti. İnşallah bu çok yüksek ters olasılıkta, ben çok yanılırım ve Bozdağ adına beni çok şaşırtacak ve çok olumlu girişimleri de bu Orman bakanlığı başlatır ve yapar diyelim. Ama ve en iyimser tahminlere göre de; en azından bu kayak sezonu için bence Bozdağ'dan hiç bir şey de beklememek gerekiyor herhalde. Bunun dışında ve Bozdağ'la ilgili başka ve çok daha yeni haberler de şayet varsa, bence bunları Sezmur kardeşimize sorup öğrenmek herhalde çok daha mümkündür bana göre, zira Sezmur kardeşimizin Bozdağ kasabasında babadan kalma bir arsası ve bir evi de var, zaman zaman oraya gitmekte ve orada da kalmakta benim bildiğim, dahası hep Bozdağ'da yaşayan baya tanıdıkları da var üstelik. Velhasıl ve bundan böyle, İzmir Bozdağ kayak merkezi konusundan haber alabilmek için, belki biraz Bozdağ belediyesi uygunca gibi olabilir, ama tüm diğer eski merciler de, artık zaten tamamen de Bozdağ dışıdır ve bunlardan da Bozdağ hakkında artık hiç bir haber de alınamaz bence.

Saygılar ve sevgiler.
Oner Govsa

Konu Oner Govsa tarafından (26 October 2014 Saat 17:41 ) değiştirilmiştir..
Oner Govsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla