Tekil Mesaj gösterimi
Alt 5 February 2014, 20:02   #2 (permalink)
anhanguera

kartalkaya iki otelinde kayak/board hocalari var onlardan ders almalisiniz. ne kadar ders alacaginiz size kalmis. minimum 1'er saat almaniz gerekir. iki kisi grup blok 2-3 saat de alabilirsiniz. ama seviyeniz bir anda farklilasirsa grup ders baya baya yalan olur benden soylemesi. direkt isim istiyorsaniz, kartal otelde ali haydar hoca candir. dorukkayada ise hala oradalarsa emin ve savas hocalar iyi olur. en az onlar kadar veya daha iyileri de vardir

kiyafet icin ucuzdan pahaliya soyle bir sira olabilir belki: mistral (topkapi civarlarinda outlet magazasi var ulker fabrikasinin yaninda), quicksilver (levent quicksilver outlet olabilir, yada her hangi bir quicksilver magazasi da olur), , burnotti (q-sport), 686 (zula), burton (spx, ve bahcelievlerde outlet magazasi var). galiba 686 daha pahali burtondan, bilemedim. proshop var bir de ama snowboard icin tekstil satiyor mu bilemedim simdi.

daha cok yerler var, decathlon tchibo vs. da... sizin yerinizde olsam girmem o kadar ucuzuna.. yerinizde olsam quicksilver, burnotti veya burton bakarim. burton cargo/poacher isinizi gorur ucuz da olur. bir de spx rossignol de saiyor, ama rossignolun snowboard urunleri hakkinda hic bir fikrim yok. burnotti de hic kullanmadim ama gidip bakmistim guzel gorunuyorlardi.

kar yagsa da kaysak...

Konu anhanguera tarafından (5 February 2014 Saat 20:09 ) değiştirilmiştir..
anhanguera isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla