Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18 December 2013, 01:55   #2 (permalink)
Infrat

Wi-Fi ne isime yarar sorusuna soyle cevap vereyim; (eger Canon'un DSLR makinelerindeki gibi bir yapiysa tabii) bir Wi-Fi cihaza baglanip ki bunlar genelde mobil oluyor (tablet ya da akilli telefon gibi) fotograflari, videolari kablosuz olarak cihazlara aktarmaya ve de internette stream etmeye yariyor. Canon DSLR makinelerde cok daha fantastik isler yapiliyor ama dedigin cihazda saydiklarimdan fazla bir sey beklemiyorum acikcasi.

Nasil bir fiyat buldun bilmiyorum ama Sony in kendi sitesinde 169$ civarinda bir fiyata olmali 0'i. GoPro hakkinda herhangi bir bilgim yok, ama Sony'in urunlerindeki kalite de azimsanacak degildir diyebilirim.

2. el almaya gelince de, Amazon'dan zibille sey aldim ama hepsi bir distributor tarafindan satiliyordu; bir de ne kadar guvenilir olursa da olsun ABD'deki Cin taklitleri yadsinamaz vaziyette. O yuzden 40-50$ cok gibi gorunse de guvenilir bir yerden almak daha mantikli ve de saticidan. Guvenli saticilara gelince de nasil ayirabilirim sorusunda, mumkun oldugunca yorumlarini oku diyebilirim; ama sahsen ben foto + video olaylarinda Amazon'dan ziyade B&H Photo Video yu kullaniyorum, fiyatlar biraz belki pahali olabilir ancak %100 guvenilir bir site. Bir de yanilmiyorsam Amazon'da Cameta Camera ve 47 Photo diye iki yerden daha alisveris yapmistim; onlar da saglamdi. Uzun sozun kisasi, bence yeri yurdu olan bir saticidan al.

Bu bence iyi ama bilmiyorum:

http://store.sony.com/action-cam-wit...All-Action-Cam

Az once yaptigim arastirma sonrasinda B&H Photo fiyati 129.99$ bir de 15$lik bir hediye veriyormus.

Simdiden hayirli olsun.
Infrat isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla