Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28 February 2013, 19:25   #11 (permalink)
barut

Muhendis76´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bildiğim kadarı ile sorulara cevap vereyim
1.pist ilk kısımlarında dar sonra genişliyor ancak çok dik bir pist değil. Hatta başında hızlanmazsanız arada durabilirsiniz.
2.Haftasonu kaymadım, ama epey kalabalık olduğunu okudum.
3.pistin sonlarında geniş bir alana çıkıyorsun, çok sağa doğru kayarsanız teleski nin yoluna çıkabilirsiniz. Ancak alan geniş olduğu için problem olmaz.
4.pist ezildiği için kenarları yuksek ama guvenlik bandı gibi bir şey yok. Ancak çıkmak için zorlamak lazım. İnişte kayak çıkartmaya gerek yok.

Bu arada ben de 6 yaşında kızımla orada gecen hafta kaydım, hiç problem yaşamazsınız. Tabi çocukları mutlaka kontrol altında tutmak gerekiyor. Ben ilk başlarda ayaklarımın arasına aldım. Tavsiye ederim. Ayrıca kayak öğretmenlerinin kullandığı kayak bağlama aparatlarından kullanın. Kar sapanını daha iyi yapıyorlar böylece.
Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Kervansaray pistini kastediyorsunuz sanırım. Kalabalık dışında dik eğim sorunu yok anladığım kadarıyla. Bağlama aparatı da iyi fikir ama ego sorunu işte, çok karşı çıkacaktır. Çok iyi kayıyorum havasında oğlan hep. Hızlı inmeyi de marifet sayıyor.
Sağdan gitmeyip teleski yoluna da çıkmayız.
barut isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla