Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 December 2012, 23:41   #15 (permalink)
hunterfx

hunterfx

Durum: Amused
İlker Eren´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazılarımın hepsi genel geçer bilgilerden oluşuyor. Aralarda kendi yorumlarım da olsada yazının rahatlıkla %90'ının bütün dünyada kabul gören sabit içerik olduğunu göreceksiniz.

Benim bu konuları açmamdaki amaç kayak severlerin bilgilerini paylaşacakları, soru sormak isteyenlerin rahatça sorabilicekleri bir platform yaratmak. Konu kesinlikle bana ait değildir, tüm forumlarda olduğu gibi herkesin özgürce fikir paylaşcağı ortak malıdır. Eksikler varsa ekleyin, düzeltilmesi gereken şeyler varsa düzeltin. Ben memnun olurum. Bilginin kimsenin özeli olamayacağı bir çağda yaşıyoruz. Kayak eğitimi ile ilgili hiçbir satır da eğitmenlere ait değildir. Herkesin bilmeye hakkı var.

Eğitimciden eğitim alma konusunu her fırsatta sayısız defa tekrarladım. Bu konularda eksik kalmış. Kesinlikle vurgulanması doğrudur. Bu taviz verilmemesi gereken bir konu.

Ayrıca şu hodri meydan içerikli tartışmadan da son derece rahatsız oldum. Ben forumlara geldiğimden beri asla becerim ile ilgili bir yorum yapmadım. Bu kimseyi ilgilendirmez. Beni anlamsız bir tartışmaya çekmeyin lütfen. Sadece teessüflerimi sunuyorum, diyecek bir şeyim yok.
Benim amacım kayak eğitmenlerine karşı yapılan haksızların sona ermesidir geçen sene olduğu gibi bu senede korsan hocalar çıkacak milletin kayak zevkinin içine edecekler ve kayak hocalarına karşı kötü izlenimler oluşmasına neden olucaklar
biz burada her şeyi paylaşalım ama buraya yazdığımız ve yazacağımız teknikleri uludağ olsun kartalkaya olsun kayak merkezine giderek uygulamaya çalışacak olan insanlar kayağı bilmedikleri için pistte olur olmaz bilinçsiz bir şekilde kayak öğrenmeye çalışırken hem kendilerini hemde diğer kayak kayanları tehlikeye atıyorlar bunun farkında olunması en önemli olaydır.
benim anlatmaya çalıştığım konu budur.
hunterfx isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla