Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13 December 2012, 18:29   #14 (permalink)
İlker Eren

İlker Eren

Durum: Cold
Yazılarımın hepsi genel geçer bilgilerden oluşuyor. Aralarda kendi yorumlarım da olsada yazının rahatlıkla %90'ının bütün dünyada kabul gören sabit içerik olduğunu göreceksiniz.

Benim bu konuları açmamdaki amaç kayak severlerin bilgilerini paylaşacakları, soru sormak isteyenlerin rahatça sorabilicekleri bir platform yaratmak. Konu kesinlikle bana ait değildir, tüm forumlarda olduğu gibi herkesin özgürce fikir paylaşcağı ortak malıdır. Eksikler varsa ekleyin, düzeltilmesi gereken şeyler varsa düzeltin. Ben memnun olurum. Bilginin kimsenin özeli olamayacağı bir çağda yaşıyoruz. Kayak eğitimi ile ilgili hiçbir satır da eğitmenlere ait değildir. Herkesin bilmeye hakkı var.

Eğitimciden eğitim alma konusunu her fırsatta sayısız defa tekrarladım. Bu konularda eksik kalmış. Kesinlikle vurgulanması doğrudur. Bu taviz verilmemesi gereken bir konu.

Ayrıca şu hodri meydan içerikli tartışmadan da son derece rahatsız oldum. Ben forumlara geldiğimden beri asla becerim ile ilgili bir yorum yapmadım. Bu kimseyi ilgilendirmez. Beni anlamsız bir tartışmaya çekmeyin lütfen. Sadece teessüflerimi sunuyorum, diyecek bir şeyim yok.

Völkl Kendo + Marker Griffon / Armada Halo + VIST / Dalbello Axion
İlker Eren isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla