Konu: Köşe Yazısı / Rakamlar
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16 November 2011, 01:27   #7 (permalink)
Sevket

Sevket

Durum: Energetic
tur212´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kalemine sağlık Şevket, tüm organizayonlarda beraber olmak dileğiyle..
çok teşekkürler efe.
zzakkum´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bu zamana kadar zor sabrettik zaten, sende şimdi öyle heveslendiriyorsunki işi gücü bırakıcam kar duasına çıkıcam

sabırsızlıkla bekliyoruz ilk günü...
amaç tam olarak bu idi yazı başarılı olmuş
Minethlos´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Daha iyi fikirler için buradayım zati fikir lazımsa şaaparım ben.. akıl fikir.. hop..
pis fenerli
Oner Govsa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevket'cim; yazını okudugum an, nedense su fikir aklıma geldi; acaba bu muthis gruptan, yani bu grubun bizzat icinden iyi bir tur sirketi cıkamaz mı ? Ama lutfen bu yanlıs anlasılmasın, herhangi bir tur siketinin kazancında, asla ve asla gozum yok gercekten. Neticede sayet benim bu dusuncem once sizlere sacma ve ters de gelmemisse ve hatta bu dusunceden belki de ciddi bir tur sirketi dogabilecek gibi bir ihtimal de olabilecekse; yani boyle ciddi bir olasılık sayet varsa veya zaman icinde olusabilirse; Benim İstanbul'daki evli kucuk kızım ( adı Bensu Govsa Tulgar, o donem ve o bulumdeki Bilkent'liler onu iyi bilirler ), 4 yıllık bir bolum olarak Bilkent mezunu ve profesyonel bir turizmci, ustelik bu sektorde de baya bir tecrube sahibi ve cok da deneyimli, dahası ve kendisi de zaten cok iyi bir kayakcı. Ona is aramıyorum, aman ve yine lutfen yanlıs anlasılmasın, ama sayet boyle bir fikir olusur ve bu yone dogru bir kayıs da olursa, elinizin altında ciddi CV'li profesyonel bir turizmci ve iyi bir kayakcı da var yani ve tabi, bu da hani aklınızda da bulunsun istersen. Ornegin kızım Bensu; bence boylesi muhtemel bir buyuk tur siketini ve kolayca da yonetebilir bir kariyere ve deneyime de sahip biridir, velhasıl ve bu durum da, hani sadece aklınızda bulunsun.

Sevgi ve saygıyla; basarılarnızın da devamını diliyorum.
Oner Govsa
Öner Abi, bunu çok düşündük ancak kuruluş felsefesine biraz aykırı geldiği için hiç girmedik. Açıkcası, ben gelecekte bunu yapacağımıza eminim çünkü bize başka çare bırakmayacaklar. Benim hala "faaliyet belgesiz tur düzenleme" adı altında davam var Hiç bu işlere bulaşmama rağmen başıma bu geliyorsa azıcık bulaşsak neler neler yapılacak..

Neticede bu yıl bu şekilde yapalım dedik ama ileride kesinlikle bu tarz bir organizasyon olacaktır.
rose´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
iyiki kurmussunuz bu siteyi ve iyiki skici olmuşum bende 3.sezonuma giriyorum ve sizinle bir sürü organizasyona katıldım bir sürü tura gittim bir sürü insanla tanıştım çok eğlendim çok güzel anlar yaşadım ve bugun bunları paylaşıyorsak sizlerin sayesinde

kalemine, eline, emeğine sağlık
Bu güzel duygular, düşünceler için teşekkürler Gülnazcım. Daha yolun başındayız, nice yıllara
Sevket isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla