Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10 February 2011, 22:49   #19 (permalink)
Oner Govsa

Oner Govsa

Nerden: izmir karsıyaka dogumlu ve halen de burada yasıyorum
Size cok tesekkur ediyorum degerli kayaksever arkadasım, ama bu konuyu Antalya'lı skiciler bolumune de, baslık ve ling olarak aktardım, fakat ve siz haric, baska bir Antalya'lıyı enterese bile etmemis

KuNDZ´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
öner bey böyle bir proje gerçekleşirse tarihe geçerseniz....inanın çok heyecan verici bir proje..bir antalyalı olarak gözüm kapalı okudum yazdıklarınızı...
ancak belirtmek isterim ki ne kadar özel teşebbüs desteği olursa olsun,devlet desteği hepsinden önemli...özel teşebbüsün desteği 10 ise devlet desteği 100 olmalı ki bu iş gerçekleşsin...devlet çok kısa yollarla,medya desteği ve mali gücü sayesinde kamuyu etkileme gücüne sahip olduğundan,çok geniş kitlelere bu işin anonsunu yapabilir...
sizi yürekten tebrik ediyorum...
Size cok tesekkur ediyorum degerli kayaksever arkadasım, ama bu konuyu Antalya'lı skiciler bolumune de, baslık ve ling olarak aktardım, fakat hic bir Antalya'lıyı enterese bile etmemis gorunuyor. Sayet Antalya'nın bizzat icindeki durum boyleyse, acaba ve sizce bu is olabilir mi ? Ayrıca; inanın kı tarihe falan gecmeye hic mi, hic sevdam yok, ama bu isi Antalya'ya ve Turkiye'ye kazandırmaya baya da sevdalıydık ve bu konuda cok uzun yıllar calıstık ve bu projeye de baya para harcadık. Ne yapalım, saglık olsun, zaten ilgilenen de olmadıgına gore, demek yanlıs yapmısız veya bu ifadeyi bir baska sekilde sunalım ve diyelim ki; zaten Antalya turizminin, sanırım bu tur davasa boyutlu ve ilave turistik dag projelerine ve oradan gelecek ilave turistik girdilere ve yuksek turistik sezonun uzamasına da, keza ilave istihdam imkanlarına da ve dunya turizm piyasasında, bu gune oranla cok daha ciddi bir dunya markası haline gelebilmesine de, herhalde bir ihtiyacı yokmus olmalı ki, sadece siz haric, ilgilenen bir baska Antalya'lı bile olmadı. Size tekrar cok tesekkur ediyorum, ilginiz vede heyecanınız icin.

Saygı, sevgi ve en iyi dleklerimle, sansınız bol ve golunuz de, her zaman cok ferah olsun.
Oner Govsa

Konu Oner Govsa tarafından (10 February 2011 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir..
Oner Govsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla