Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17 January 2011, 12:09   #5 (permalink)
buminhan

buminhan

Bansko'dan aklımda kalanları kısaca soylıyım ozaman
Aksamuzeri kayak bittiginde herkes ''Happy End'' denen komple agactan yapılmıs barda toplanıyor.Bi nevi bizim Beceren cafe gibi dusun.Mutlaka gitmelisiniz.Muzikleri ve ambiancenı ben cok begendim.
Aksamları yemekleri ''mexane'' dedikleri ve sehirde onlarca olan mekanlarda yiyebilirsiniz.Damak tatları bize yakın.
Gece mekanı olarak ''Oxygen''i oneriyorum.En iyi club'ı orasıydı bana gore.
Bi de bu arada Bansko eskilerin anlattıgı kadar bedava bi yer diil.Ama yine de ucuz.Mesela soyle ornek vereyim.Mekanlarda bira 5-6 levha civarı.Patates(ki bunu gercekten iyi yapıyolar bol bol yiceksiniz) 5 levha civarı.Aksam mexane'de adam bası 30-40 levha gozden cıkarın yemek ve ickiler icin.
Bu arada istemedigin kadar spor magazası var.Ne arıyosan emin ol bulursun.Ama dikkat cok fazla sahte urun satan magaza var.
Benden bu kadar Egleneceginize eminim Bansko gercekten harika bi yer komple degerlendirdigin zaman.Simdiden iyi eglenceler!!!!

plusone´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar gelecek cmt günü 8 günlüğüne banskoya gitmeye karar verdik. Turla uğraşmak istemediğimizden uçak biletimizi ve otelimizi kendimiz ayarladık. Şimdi daha önce banskoya giden arkadaşlardan bazı bilgiler alırsak mutlu oluruz. Örneğin ne yenilir ne içilir, nereye gidilir nereye gidilmez, gece eğlencesi ne durumda ne yapmak gerekir, ihtiyaç olursa spor malzemesi satan bir yer varmıdır?

Ayrıca sofya havaalanından banskoya nası gideriz, bilen varmı?

Bilgiler için şimdiden teşekkürler.
buminhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla