Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 November 2010, 00:30   #15 (permalink)
Oner Govsa

Oner Govsa

Nerden: izmir karsıyaka dogumlu ve halen de burada yasıyorum
Evet Avusturya'daki Yusuf kardesim; iste bu gorusune tam olarak katılıyorum, bu aynı konu icin ben de; asagıdaki bir ling ile sana seslenmek istiyorum.

avusturyayusuf´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bulgaristan hakkinda cok yorum okuyorum ama kalite olraka kesinlikle avusturya ile yarisacagini düsünmüyorum fiyat olarak ucurumlar yok az bir fark ama buda kalite olarak dönüyor ve seceneginizin cok fazla olmasi tirol tarafini bir kezdaha düsünmenizi öneririm yorumlardaki arkadaslar sanki burda 2-3 tane kayak merkezi var saniyolar yüzlerce diyebilirim rahatlikla Avusturyada yasayan biri olarak freeride yapiyorum ben ve kendimi bu ülkede olmaktan sansli sayiyorum...
www.bergfex.at ye bakmadan biyere gitmenizi önermem

Son olarak sezon 3 hafta önce acildi..
Sadece bu hemen usteki iddiayla ilgili bir duzeltme, soyle ki; İnnsbruck'ta yuksek sezon olarak zaten Stubai buzulu acıktı, ama yine aynı İnnsbruck'ta 3 hafta once sezonu acan tek yer, 2020 m'lik bir taban kotu yuksekligine sahip olarak ve Stubai buzulundan hemen sonra gelen ve en yuksek taban kotlu tek kayak merkezi olan Kuhtai'dir. Belki ve simdilerden oralara yagan yogun kardan sonra, ama yuksek taban kotuna sahip bazı kayak merkezleri haric olmak kaydıyla, belki diger bazı normal kayak merkezleri, muhtemelen sezonu biraz one cekip acabilirler, lakin ve genelde zaten oteller hep acık sayılırlar. Yani ben kayak pistleri ve tum mekanik tesisleri acık degil olarak kastediyorum, tabiki de ve genelde yataklar hep acık gibidir.

Evet Avusturya'daki Yusuf kardesim; iste bu gorusune tam olarak katılıyorum, bu aynı konu icin ben de; asagıdaki bir ling ile sana seslenmek istiyorum. Bu lingin konu baslıgı, "İnnsbruck ve yakınlardaki kayak merkezleri ve kısaca tum Tirol bolgesi hakkında" seklindedir.

(Innsbruck ve Yakınındaki Kayak Merkezleri)http://www.skiciyiz.biz/innsbruck-ve-yakinindaki-kayak-merkezleri-4498.html

Saygıyla.
Oner Govsa

Konu Oner Govsa tarafından (29 November 2010 Saat 00:54 ) değiştirilmiştir..
Oner Govsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla