Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23 November 2010, 19:44   #12 (permalink)
Oner Govsa

Oner Govsa

Nerden: izmir karsıyaka dogumlu ve halen de burada yasıyorum
Eto'cum; bence bu bayramı ve toplam 6 gunu, kisi bası ve toplam 750 ile 800 €'ya, acıkcası cok da iyi ve baya da hesaplı maletmissiniz.

eto´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kurban bayramda stubaideydik mtrelerce kar vardı! Banskoda aralıktan sonra ancak kar olur... avusturyaya gitmeden önce norveçte bir arkadaşıma sordum aralıktan önce gelmeyin burlarda da kar yok dedi. ayrıca kuzey norveç ve finlandiyada kış periyodunda havanın karanlık olması kayak açısından sıkıntılı olabilir. sanıyorum o bölgelerde pistlerde ışıklandımalar kullanılıyor... norveç ve finlandiya hem uzak hem de çok maliyetli... biz bayram tatilini avusturyada 6 gece konaklama, uçak , skipass, vize masrafı ve yeme içme 750-800 euroya bitirdik.
Eto'cum; bence bu bayramı ve toplam 6 gunu, kisi bası ve toplam 750 ile 800 €'ya, acıkcası cok da iyi ve baya da hesaplı maletmissiniz, sizleri bu yonuyle de cok tebrik ediyor ve kutluyorum. Acıkcası boylesi bir bayram tatilinde, Turkiye'deki marka bir kayak merkezine gidilse, bu bedelin zaten yaklasık yarısı veya en azından yarıya yakını odenirdi. Ustelik gidilen yer Avusturya, yani kalite ve rakam da, elbette ki biraz ( hatta ve kalite yonunden zaten cok farklı ) farklı olacak tabiki de. Bence 2 kat fark ucuz sayılır, 2.5 kat fark normaldir, ama 3 kat fark da pahalıya gelmis anlamında olacaktır.
Saygı ve sevgilerimle.
Oner Govsa

Konu Oner Govsa tarafından (23 November 2010 Saat 19:59 ) değiştirilmiştir..
Oner Govsa isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla