Konu: Monte Baia
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30 December 2008, 14:22   #18 (permalink)
jiji

jiji

sevgili arkadaslar,
hepinize selamlar
acıkcası ben turkiye deki cogu kayak pistini ve otellerini gördüm bu hafta sonu monte baia da bende konakladım.Ve sizin dediğiniz şekilde hiç bir memnuniyetsizlik olmadı bende.
Otele giris anımız bence gayet seri ve hızlı oldu.Odalarımızı kolay bir sekilde aldık.Ancak maalesef oda anahtarlarımızda sorunu bizde yaşadık o konuda haklısınız Onun haricinde kayak odasında ki arkadaslar gayet iyi niyetli ve gayet iligili idiler..Kayaklarımızı direkt odadan dışarıya aldılar ben hic tasımadım kayaklarımı.Onun haricinde otel odalarımız gayet güzeldi..Sonucta bir dağ oteli olmasına rağmen diğer otel odalarından çok daha konforlu ve büyüktü ve sıcaktı.Yemekler konusuna gelince kartalkaya da kartal da da dorukkaya da da kaldım bence yemek çeşiti olarak aynı idi açıkçası benim için otelde yediğim yemek önemli değil kayak yapmak önemli olduğundan karnımı doyurucak çeşiti açıkçası buldum..ancak pistler konusunda birsey söyleyemiyecegim cunku bence madeni acmaları gerekiyorlardı ama acmadılar bedende donarak cıktık o kötüydü ama genede keyif aldık.Pazar günü biraz eziyet oldu siddetli tipi ve rüzgardan dolayı bizde saat 3 gibi kayağı bırakmak zorunda kaldık..Dolayısı ile benim kanımca ben otelden memnun kaldım arkadaslar sizleri bilemiyorum genede gider kalırım o otelde )
jiji isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla