Konu: Monte Baia
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 December 2008, 20:33   #11 (permalink)
CTE

CTE

Durum: Yeehaw
zepp´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Yine odada mendil bile olmasına rağmen sabun, duş jeli, şampuan vs.. yoktu. Eğer yanımızda tesadüfen sabun getirmiş olmasaydık bir de onunla uğraşmamız gerekecekti.
Kendi değerlendirmeme geçmeden önce bizim odada sabun sampuan jel hepsi vardı onu belirteyim. Demekki adamlarda hizmet konusunda bi standart sorunu war. Houseceeping sizin odayı atlamış.

Odalar
Odamız çok genişti. Yataklar rahat ve temizdi. Rahatlıkla 3 hatta 4 kişil olabilecek oda 2 kişilik olarak düzenlenmiş. Çok malzemeyle gidilen dağ otellerinde ihtiyaç olan valizlik, dolap, board rafı gibi oldukça geniş bir alan vardı. da gayet sıcaktı.

Lobi
Son derece büyük ama atmosfer olarak çok soğuk. Herhangi bir cazibesi yok açıkçası. Koltuklar rahat. O kadar alanı ziyan etmişler.

Kayak Odası
Son derece küçük. Botları giymeye oturcak yer bulmak için millet kalksın diye bekliyorsunuz. Çok az board dolabı war aldığımız dolabı ıkış tıkış doldurmak zorunda kaldık. Kapının otomatik olmaması çok kötü. Elde board ve malzemeyle geliyosun kapı tekmelemen lazım bide agir kapı acılmıyo kolay kolay. Giyinme soyunma kabini olmaması eksiklik.

Havuz, Sauna, Hamam
Havuz çatlak olduğu gerekçesiyle kapalıydı. Sezon açılışı olduğuna göre bu havuz yeni çatlamadı. 1 senedir havuzun tamir edilememesi tam bir rezalet. Hamam ve Saunaya gidenler çok kalabalık diye geri döndü bende inmedim ama demekki kapasitesi yetersiz o kadar kalabalık olduğuna göre.

Restoran
Yemekler son derece zayıf. Sadece karın doyuruyorsunuz öle ağız tadıyla zevkle yemek yemek mümkün değil. Lahmacun ve pidenin üstündeki kıyma adedi sayılıyor resmen lahmacuncuda öle lahmacun gelse önüme paramı geri alırım. Kahvaltı büfesi çok zayıf. 3 çeşit peynir 2 çeşit zeytin var 3 yıldızlı otelden farkı yok. Restoranda servis fiyasko. Kola istiyorsun 15 dakka sonra geliyor. Masadan kalkanların tabakları alınmadığı için masalarda tabaklar yığılıyor önünüzde 10 tane tabakla yemek yemeğe çalışıyorsunuz. Tam 5 defa bira istedim. 6cıda almayı başarabildim. Mehmetti garsonun adı 5 dakkada bir bira istediğim icin ezberledim. Yemek saatinde alkol free ama sadece restoranda, aynı saatte lobide içemiyorsunuz. Yemekte artan yarım biranızı weya 1 bardak suyunuzu elinizde lobiye çıkartamıyorsunuz.

Doktor
Fahiş fiyat istiyor. Yusufun çeneye atılan 8 dikişe ve Erkanın bacağına takılan destek ile değneklerine toplam 600 YTL fiyat çıkardı duyunce yerimde zıpladım.

Pistler
Yorumlarım diğer topikte: http://www.skiciyiz.biz/uludag-2-bol...html#post14502

Gece Eğlencesi
Otelde bi numara yok ama Karinnaya yakın olduğu için Redrooma geçebiliyorsunuz. Redroom shuttleda yolluyor otele. Gerekse 5 dakkada yürünür bile 2 otel camdan birbirini görüyor.

Reception
Aynı anda toplu giriş yapmamıza rağmen nispeten oda dağıtım hızı fena değildi. Yada ben çabuk oda aldım şanslıydım. 2. oda kartı istemeye indiğimde de kısa sürede verdiler.

Güvenilirlik
Kayak odasında beremi ve bilek korumalı eldivenlerimi unuttum Erkan sakatlanınca aceleden. Ertesi gun gittim sordum cocuklar kenara ayırmışlar. Redroom geceside lobyde polarımı unuttum. Onuda ertesi gun bara almışlar bardan teslim aldım.

Genel değerlendirme yapıcak olursak yapı olarak eksikleri olmakla beraber iyi bir otel olsada özellikle hizmet konusunda zayıflar.

Liquid Force Witness Grind 136 Wakeboard, Vantage Binding
Protec Ace Matte Wake Helmet, Ronix Frank Life Jacket

Slope: Burton Dominant 154 Snowboard, Burton Cartel Binding
Park: Capita Horroscope 151 Snowboard, Union Ultrafear Binding
32 Lashed Fasttrack Boot, Red Mutiny II Helmet

http://www.facebook.com/Orumcenk
Bence, Galatasaray'lılık din gibi, mehzep gibi yerleşmiş, köklü bir inançtır. Galatasaray'ı işte bunun için tercih eder ve Galatasaray'lılığımla her zaman gurur duyarım.
CTE isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla