Konu: Monte Baia
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29 December 2008, 16:02   #8 (permalink)
nauticags
Guest

arkadaşlar hepinize merhaba eleştirilerin çoğu yerinde ve güzel inşallah doğru yerlere doğrı şekilde ulaşır ve onlarda gerekenleri yaparlar ama ben şu bilgileri vermek istiyorum...

pistlerle ilgili sorunu otelin genel müdürü Bilgin Bey ile görüşünce elinden gelen herşeyi yaptı ne azık ki 2.bölgede pistlerin durumu uludag yatırımcılar birliğinin eline bırakılmış durumda ve onlarda kesinlikle gerekn hassasiyeti göstermiyorlar buda otellerin adını çıkartıyor.otelde tam pansiyon plus konaklama olması tabıkıde cogumuzun ogrencı oldugu bır sıtede buyuk bır handıkap.otelin yemeklerine diyecek fazla birşey bulmuyorum bence cok kötü değildi.ayrıca 1 gece konaklamaya gelen arkadaşlar için giriş yaptıkları gun kahvaltı verilmemesine ragmen otelden aldıgım bilgiye göre 95 kişi kahvaltı etti ve karşılığında ekstra birşey istemediler.ayrıca evli olan çiftlere otel şarap meyve tabagı ve çikolata yolladı.

ama bu oteli tercih etmemizdeki en buyuk sebeb jolly tur ve otelin 19 kişilik okan bayülgenin ekibine free konaklama vermeleriydi.dun program yorgunlugu uykusuzluk ve saat 2 de odalara giriş yapmaları sebebiyle çok yorgundular ve çekim yapmadılar.zaten tipi dolayısıyla çekim imkansızdı.bugun seneryoyu yazdılar ve yaklaşık 15 dakika önce sadece bizim sweatlerimizi giyerek piste çıktılar çekimlere başladılar.bu vtr yi 10 ocaktaki programda canlı yayında izleyeceğiz ve bizim için 80 kişilik yer verecekler yani konukların oturdugu masaların etrafındaki komple on sıraları biz kullanacağız.

otelin çarşamba günü açılması ve biranda 250 kişilik misafirliğimizdeki bu aksaklıkları bu seferlik görmezden gelmemiz gerektiğini düşünüyorum.neden dersenizde bu vtr ve okan ın programı bizim işimize yarıyacak uye sayımız artacak ve bizim menfaatimize olacak.bizim menfaatimize olacak dememdeki sebeb ne kadar cok üye o kadar çok indirim demek.

ayrıca özellikle şunu belirtmek istiyorum otelde herşeye koşturuken bana fazlasıyla yardımcı olan en başta saygın ve arkasından bayram abiye çok teşekkürederim.

ve zeynepin otel konusunda soyledıgı temızlık konusuna fazlası ile katılıyorum.pistlerin hiçbirşekilde savunulacak bir tarafı yok çok büyük duyarsızlık ve eksiklik eger maden telesiyej açık olabilseydi herşey cok farklı olabilirdi.

inşallahh ilerleyen günlerde daha iyi tur fiyatlarıyla dahada ucuza bir sürü turda daha cok kişi ile birlikte olma dileğiyle...

otel sizler gittikten sonra cok sessiz ve cok sıkıcı